Pozor od roku 2022 nie je mozné parkovať v areáli !

Vstup do areálu je zo Starohájskej ulice / vchod je ten kde je ambulancia Mvdr Horeckého, podnik Švejk pub a pútač reštaurácie Podkova /.  
Hneď za vstupom do Závodiska je stojan so šipkami kade ísť, treba sa vydať v smere "ustajnenie koní" a " hospodársky dvor " a pokračujete po asfaltovej ceste mierne vpravo až nakoniec k bráne Hospodárskeho Dvora. zhruba v polovici cesty nás už uvidíte na jazdiarni, bránička na vstup do jazdiarne je posuvná, hneď vedľa "bieleho domčeka", kde sídli hospodár dvora.
Zostaňte pred vstupom do jazdiare, vyzdvyheme si Vás!

Rozvetvená komunikácia nám neprekaza, ale preferujeme čas strávený s koňmi a klientami namiesto administrativy.

Prosíme klientov aby nás kontaktovali formou emailu (info@darkona.sk).
Prosíme záujemcov, aby nás s otázkami kontaktovali až v prípade, že hľadané informácie nenašli na našich stránkach. Čas, ktorý nám ušetríte, následne venujeme našim konom a vám :) .

Z dôvodu veľkého záujmu je potrebné objednávať sa v predstihu. Doporučujeme minimálne 3 až 5 dni pred plánovanou jazdou. Voľné termíny sa míňajú rýchlo :) .

Pred prvou jazdou je potrebné priniest vyplnené oba dokumenty:

Potvrdenie pred jazdou

Prihláška na hodiny/kurzy

Úhrada platby na účet: 2002522557/0200 alebo IBAN SK2702000000002002522557 pričom do poznámky pre prijímateľa treba uviesť meno jazdca, ktorý jazdy absolvuje.

Všetci jazdci do 18 rokov sú povinní jazdiť s prilbou /na hlave :) /, ideálne aj s vestou/na trupe/, pričom osobám starším ako 18 rokov sa tento outfit vrelo odporúča :). Máme dobré, pokojné, slušné a prevažne poslušné a vychované kone, ale ako všetci milovníci koní dobre vieme, sú to plaché zvieratá a vždy ich môže vyplašiť nejaká tá útočná letiaca igelitová taška, prípadne nevychovaný psík či človek. A v tom prípade je lepšie keď si prípadný možný pád odnesie prilba alebo vesta a nie hlava alebo rebrá jazdca.

Upozorňujeme, že v prípade nevhodného počasia /silný dážď, nárazový vietor, mrznúci dážď/, alebo nevhodný podklad jazdiarne po daždi či mraze / rozmočený alebo zamrznutý/, jazdecké hodiny sa presunú na náhradný termín z dôvodu bezpečnosti jazdcov a koní! Jazdci budú vopred upozornení sms správou alebo emailom.

Lýdia Hudecová
info@darkona.sk